طراحی مجدد سایت مجدد جهت موفقیت کسب و کار

مطمئناً انواع مختلفی از روند های طراحی سایت B2B وجود دارد و ممکن است در سال 2020 نیز روش های برگزیده بیشتری برای طراحی سایت B2B انتخاب شوند . اگرچه این مقاله کاملاً جامع نیست اما نگاهی به برخی از ویژگی های برتر روند طراحی سایت B2B می اندازد بنابراین امیدوار هستیم با بهره گیری از ویژگی های ذکر شده در این مقاله بتوانید توسط متخصصین طراحی سایت کسب وکار آنلاین خود را هرچه سریعتر بهبود بخشید.
دسته بندی : طراحی سایت

فواید طراحی سایت B2B در سال 2020

طبق تحقیقات کافی که در زمینه طراحی وب سایت انجام شده است ، یک وب سایت B2B با طراحی خوب می تواند ترافیک بیشتری را ایجاد کند علاوه بر این ، ممکن است به دلیل ایجاد رابط کاربری پیشرفته ، شاهد بهبود در نرخ تبدیل در وب سایت خود باشید.
دسته بندی : طراحی سایت

تگ Alt و اهمیت آن در سئو سایت

شرط لازم برای بهینه سازی موتورهای جستجو کیفیت و جذابیت محتوا است خوش آمدگویی به بازدید کنندگان در وب سایت با یک دیوار طولانی و بدون شکاف متنی باعث می شود که مخاطب خسته شده و سایت شما را ترک کند. اگر سایت شما به انتشار محتوای متنی اعتماد و اتکای زیادی دارد، باید تصاویر و اینفوگرافیک و سایر موارد مهم را برای جذابیت بهینه سازی مطالب در وب سایت خود درج کنید.
دسته بندی : طراحی سایت

اینفوگرافیک، ابزار جادویی برای نمایش اطلاعات به روشی جذاب

قبل از اینکه بتوانید یک اینفوگرافیک قابل توجه و جذاب طراحی کنید باید مطمئن شوید که دارای یک موضوع قوی ، اطلاعات آموزنده و منحصر به فردی است که بتواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند شاید درنگاه اول انجام این کار ساده به نظر می رسد ، اما محتوای مناسب برای ایجاد یک اینفوگرافیک تأثیرگذار بسیار مهم است.
دسته بندی : طراحی سایت

راهکاری مفید و بصرفه برای میانبر زدن در مسیر موفقیت

استفاده از اینترنت چهره خرید را در بین افراد متحول کرده است زیرا افراد بیشتر به جای مراجعه به فروشگاه ها به صورت آنلاین خرید می کنند طبق آمار و تحقیقات بیش از نیمی از جمعیت جهان ، حداقل یک بار در ماه محصولی را به صورت آنلاین خریداری می کنند.
دسته بندی : طراحی سایت

نکاتی که دانستن آنها برای طراحی سایت موفق ضروری است

برای تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت خود به مشتری ، طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی خوب امری بسیار مهم بشمار می رود در حالت ایده آل طراحی وب سایت شما باید فرآیند خرید را تا حد امکان سریع ، آسان و بدون استرس انجام دهد. اگر تبلیغات فروشگاه اینترنتی شما خوب باشد اما وب سایت شما برای فروش بهینه نباشد ، امکان دارد مشتریان با ارزش زیادی را از دست بدهید در این مقاله سعی کرده ایم که نکاتی را برای طراحی فروشگاه اینترنتی شما با هدف جذب و تبدیل بازدیدکنندگان بیشتر به مشتری ارائه دهیم.
دسته بندی : طراحی سایت

چگونه موفقیت سایت خود را تضمین کنیم؟

موفقیت هر وب سایتی کاملاً به نحوه طراحی آن بستگی دارد هنگامی که طراحان در توسعه وب سایت شما نهایت دقت را به خرج بدهند و سایت زیبا ، قابل استفاده و سودمندی را برایتان طراحی کنند ، بدون شک موفقیت وب سایت شما را تضمین خواهند کرد. از آنجا که سایت شما چهره تجارت شما است و بیشتر مشتریان بالقوه قبل از مراجعه به فروشگاه از وب سایت شما بازدید می کنند ، طراحی سایتی با رعایت اصول و احتیاط کامل برای بازدید کنندگان اجتناب ناپذیر می شود.
دسته بندی : طراحی سایت

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

به عنوان یک صاحب کسب و کار باید بدانید حضور آنلاین مشتریان به چه میزان اهمیت دارد و تمام تلاش شما باید در ساخت وب سایت کسب و کار شما باشد با این وجود ایجاد یک وب سایت فقط آغازکار است. اگر قصد تبدیل مشتری را برای وب سایت خود دارید ، به یک وب سایت با عملکرد برتر نیاز دارید که استفاده از آن برای کاربران لذت بخش باشد. طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری دو عامل مهم برای طراحی سایت شما به شمار می آیند.
دسته بندی : طراحی سایت

روش های طراحی هدر وب سایت

هنگام برنامه ریزی یک وب سایت، یک طراح عنوان وب سایت شما را در بالای صفحه شما قرار می دهد زیرا عنوان شما باید اولین چیزی باشدکه بینندگان هنگام کلیک روی صفحه خود می بینند وقتی بینندگان شما روی صفحه وب سایت شما کلیک می کنند ، تقریباً 6 ثانیه فرصت دارید تا اطلاعات سایت خود را به بازدیدکنندگان معرفی کنید
دسته بندی : طراحی سایت

اهمیت تولید محتوا در سایت

فرآیند تولید ایده ها برای موضوعی است که برای بازدید کننده شایت شما جذاب است سپس محتوا بصورت نوشتاری و تصویری پیرامون ایده ها و ایجاد اطلاعات برای آن به عنوان وبلاگ، ویدئو، گرافیک یا سایر قالب ها تولید می شود در واقع یک خالق محتوی مطالب سرگرم کننده یا آموزشی تولید می کند که مطابق علایق و چالش های مخاطبان باشد هرچه کیفیت مطالبی که ارائه میشود بالاتر باشد شانس جذب مخاطب نیز بیشتر است .
دسته بندی : طراحی سایت

اهمیت امنیت برای فروشگاه اینترنتی

اینترنت یک سیستم قابل دسترسی برای عموم است لذا به علت استفاده جهانی و عمومی از آن، کنترلی برروی کاربران وجود ندارد و بسیاری از راه های ارتباطی در آن نا امن هستند بنابراین ضروری است تا راه حلی برای ارتقا امنیت در این ارتباطات اینترنتی پیش بینی شود. امروزه بخش بزرگی از فعالیت های روزمره ما ارسال و دریافت اطلاعات است که این اطلاعات یکی از حساس ترین منابع و دارایی های یک سازمان محسوب می شود و دستیابی به آن توسط سایر افراد بدون مجوز می تواند خسارت های زیادی به سازمان ها وارد نماید.
دسته بندی : طراحی سایت

طراحی سایت، هر آنچه یک کارفرما باید در مورد طراحی سایت بداند

با پیشرفت تکنولوژی درعصر جدید با طراحی سایت برای کسب وکارتان اعتبار فراهم خواهید نمود. ساخت سایت حرفه ای شما را از سایر رقیبان در حیطه کاریتان متمایز می کند طراحان سایت همواره می کوشند تا علاوه بر رضایتمندی مشتریان شما، رضایت شما را نیز به عنوان کارفرما کسب کنند.
دسته بندی : طراحی سایت